פרויקט רמת שלמה

גרנד נדל״ן מתמחה בארגון קבוצת רכישה למטרת מגורים. פרויקט יד שערים נבנה בסטנדרט גבוה במיוחד ובולט באיכותו מעל כל מבני המגורים בסביבה. לאורך כל תקופת הבניה החברה שיקפה נאמנה את סטטוס הפרויקט מול חברי הקבוצה ועמדה בלוחות הזמנים.
ירושלים / 30 יחידות דיור / אוכלס

רחוב ניתאי הארבלי 48

בצמוד למוסדות החינוך ומבני הציבור של שכונת קטמון היוקרתית נבנה פרויקט בוטיק עבור אלו המחפשים לעצמם יוקרה, איכות חיים ושלווה ירושלמית טיפוסית. כחלק מהתפיסה האורבנית של הלוקיישן שמה החברה דגש נרחב על המאפיינים הייחודיים של השכונה, על סביבת המגורים ועל מפרט טכני עשיר ומפנק במיוחד.
30 יח״ד / 400 מ״ר מסחר / איכלוס 2023

פרויקט נבון

פרויקט מגורים יוצא דופן באזור הפריים לוקיישן של העיר ירושלים. בצמוד לשוק מחנה יהודה, על צירי הרכבת הקלה ותחבורה ציבורית נבנה בניין מגורים על גבי קומת מסחר.
74 יח״ד דיור / איכלוס 2021

ההסתדרות 7

בניין בוטיק יוצא מן הכלל, שוכן על מוקדי חיי התרבות והלילה התוססים של ירושלים. בצמוד לציר הרכבת הקלה ובנגישות מקסימלית לכל מוקדי התיירות בעיר. הבניין בעל 6 יחידות דיור מרוהטות ומאובזרות היטב ומיועד לשכירות קצרת טווח.
אוכלס

פנינת גבעתיים

דירות יוקרה שתוכננו ונבנו תוך הקפדה על מפרט גבוה וחדשני. אנחנו בגרנד יזמות ובניה הובלנו את הפרויקט החל משלב רכישת המגרש, הוצאת תב"ע והיתרי בנייה, דרך שיווק עצמאי ועד לאכלוס מוצלח לשביעות רצון הרוכשים.
גבעתיים / 24 יחידות דיור / אוכלס